Wyszczekani.pl
Strona GłównaWtorek, Wrzesień 22, 2020
Nawigacja
Strona Główna
Kawiarenka literacka
Biblioteki Strażników
Kącik tłumacza
Współpraca międzynarodowa
Tu odprawiamy Rytuał Ashk-Ente, czyli kontakt
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 35
Nieaktywowany Użytkownik: 799
Najnowszy Użytkownik: MichaelGat
Instrukcja T2X pod Windows XP 32-bit - pierwsza instancja
Jak uruchamiać T2X pod systemem operacyjnym Windows XP 32-bit?
Instrukcja obsługi by Melissa Macunado (Keeper M.)I) Thief II - The Metal Age

1. Zainstaluj oryginalną grę "Thief II - The Metal Age" z płytki zgodnie z instrukcjami instalatora. Przykładowa ścieżka to C:\Program Files\Thief II - The Metal Age. Pozwól grze umieścić skrót na pulpicie - ułatwi on nawigację.

2. Uruchom grę i sprawdź, jak działa (wyświetlanie filmów, dźwięk, obraz). Ustaw swoją rozdzielczość, jasność obrazu i klawiszologię stosowaną.

3. Jeżeli wszystko działa dobrze, przejdź do punktu II.

II) Thief 2X: Shadows of the Metal Age

1. Pobierz pełny plik z grą T2X ze strony http://thief2x.com/download/ w wersji 1.1.

2. Upewnij się, że Twój program antywirusowy nie uznaje pliku ani jego komponentów za potencjalnie złośliwe oprogramowanie (jeśli otrzymujesz podobny komunikat, wpisz aplikację na białą listę, aby program antywirusowy nie blokował jej działań).

3. Zainstaluj grę zgodnie z instrukcjami instalatora. Bardzo ważne jest podanie jako ścieżki instalacyjnej (pierwsze zapytanie) DOKŁADNEJ ŚCIEŻKI DO GRY ORYGINALNEJ. Przykładowo: jeżeli w podpunkcie 1. punktu I podałeś ścieżkę C:\Program Files\Thief II - The Metal Age, tą ścieżkę powinieneś wskazać grze T2X. Pozwól grze umieścić skrót na pulpicie - ułatwi on nawigację.

4. Uruchom grę T2X i sprawdź, jak działa (wyświetlanie filmów, dźwięk, obraz). Jeżeli gra działa (odtwarza się dźwięk, filmy, obraz), przejdź do kolejnego punktu (ewentualnie skoryguj jasność obrazu).

III) Thief 2X: Shadows of the Metal Age - Cienie Ery Metalu

1. Pobierz instalator spolszczenia gry T2X ze strony http://wyszczekani.hpu.pl/viewpage.php?page_id=43 w wersji 1.6.

2. Upewnij się, że Twój program antywirusowy nie uznaje pliku ani jego komponentów za potencjalnie złośliwe oprogramowanie (jeśli otrzymujesz podobny komunikat, wpisz aplikację na białą listę, aby program antywirusowy nie blokował jej działań).

3. Zainstaluj grę zgodnie z instrukcjami instalatora. UWAGA: Bardzo ważne jest podanie jako ścieżki instalacyjnej (pierwsze zapytanie) DOKŁADNEJ ŚCIEŻKI DO GRY ORYGINALNEJ. Przykładowo: jeżeli w podpunkcie 1. punktu I podałeś ścieżkę C:\Program Files\Thief II - The Metal Age, tą ścieżkę powinieneś wskazać spolszczeniu gry T2X.

4. Teraz gra powinna być w pełni spolszczona (pod filmami podpisy, w grze spolszczone wszystkie obiekty, do których nie był wymagany dostęp przed DromEda, wszystkie teksty w grze).

5. ŻYCZYMY MIŁEGO KORZYSTANIA ZE SPOLSZCZENIA - AUTORZY.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

243460 Unikalnych wizyt

PHP-Fusion v6.01.6 © 2003-2005


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie